A-Z Medica
login: 
hasło: 
no scar - krem na blizny
koszyk
0 produktów
 
O nas
Nagrody i certyfikaty

Nagroda NoScar 2013 Nagroda ColonC 2013
Suplement diety Colon C znowu nagrodzony! Po raz czwarty zdobył tytuł Produkt Roku, kolejny raz zwyciężając w kategorii
„preparaty regulujące prace jelit". Nagrodę tę otrzymał od Wydawnictwa Apteka Sp. z o.o.
na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród farmaceutów i opublikowanej
w „Świecie Farmacji".
Już po raz trzeci z rzędu suplement diety Colon C został uznany Produktem Roku. Tym razem był najlepszy w kategorii
„preparaty regulujące prace jelit". Nagroda została przyznana przez Wydawnictwo Apteka Sp. z o.o.
w ramach publikacji „Świat Farmacji" na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.
Nagroda NoScar 2013 Nagroda ColonC 2013
Krem NoScar jest zdobywcą tytułu Produkt Roku 2013 Świata Farmacji w kategorii preparaty na blizny. Nagrodę przyznało Wydawnictwo „Apteka” i redakcja „Świat Farmacji” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.
Suplement diety Colon C jest zdobywcą tytułu Produkt Roku 2013 Świata Farmacji. Nagrodę przyznało Wydawnictwo „Apteka” i redakcja „Świat Farmacji” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.
Złoty OTIS 10-lecia Nagroda ColonC 2012
Suplement diety Colon C otrzymał również Nagrodę Zaufania Konsumentów „Złoty OTIS 10-lecia”. Zadecydowali o tym konsumenci, którzy przyznając to prestiżowe na polskim rynku wyróżnienie, wyrazili uznanie dla producenta i jego produktu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie Nagrody Zaufania "Złoty OTIS 10-lecia" oddali swoje głosy na Colon C.
Suplement diety Colon C został laureatem nagrody Produkt Roku 2012. Nagroda została przyznana przez Wydawnictwo Apteka sp. z o.o. w ramach publikacji „Świat Farmacji” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.
Złoty Laur Złoty Laur
Suplement diety Artro Protect Max zdobył Złoty Laur „Żyj Długo” 2010. Okazał się najlepszym wśród wieloskładnikowych suplementów diety, które poprawiają kondycję stawów.
Suplement diety Colon C zdobywcą nagrody Złoty Laur „Żyj Długo” 2010. Znalazł się na pierwszym miejscu wśród suplementów z błonnikiem.
Złoty Otis 2007 Ziołowy Oskar 2004
ZŁOTY OTIS to najważniejsza nagroda konsumencka na polskim rynku farmaceutycznym– Nagroda Zaufania, o której przyznaniu co roku decydują pacjenci.
W roku 2007 obdarzyli oni uznaniem suplement diety
Colon C.
Krem z masy perłowej NO-SCAR przeciw bliznom przeszedł wiele badań klinicznych i konsumenckich, potwierdzających jego wyższość nad innymi podobnymi specyfikami.
Zalety kremu zostały docenione prestiżowymi wyróżnieniami w kraju i za granicą.
NO-SCAR jest zdobywcą Ziołowego Oskara (2004) w kategorii „Kosmetyki naturalne”.
HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Point) - Analiza Ryzyka i Kontrola Punktów Krytycznych lub Analiza Ryzyka i Krytyczne Punkty Kontroli, który ma na celu zapewnienie czystości higienicznej produktów spożywczych przeznaczonych dla konsumentów. HACCP jest wykorzystywany w firmach produkujących i handlujących produktami spożywczymi.

HACCP jest systemowym postępowaniem mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również system mający na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.


 
 
   
A-Z Medica  |  Aloe-Vera  |  Artro Protect  |  Chrząstka rekina  |  LongaVit® Plus  |  No-Scar  |  Rainforest Wax  |  Spirulina  |  Vilcacora
Copyright © 2013-2017  A-Z Medica ®  Wszystkie prawa zastrzeżone.   Regulamin sklepu  |  Polityka prywatności  |
  Polityka plików cookies  |  Kontakt  |  Strony internetowe