Curcumin Pro - suplement diety

Cena: 36,90 zł

 

30 kapsułek
MASA NETTO 10,5 g
Składnik suplementu diety kurkuma:
 • pomaga utrzymać elastyczność stawów
 • pomaga kontrolować reakcje zapalne w organizmie
 • pomaga utrzymać zdrowie wątroby

 • Kurkumina jest głównym polifenolem występującym w kurkumie (Curcuma longa) – bylinie z rodziny imbirowatych rosnącej dziko w Indiach i uprawianej w wielu krajach o klimacie tropikalnym. To właśnie kurkumina nadaje żółtą barwę znanej hinduskiej przyprawie curry.

  Kurkuma przyczynia się do poprawy apetytu. Zapobiega gromadzeniu się tłuszczów oraz ułatwia ich usuwanie przez wątrobę. Ponadto wspiera układ odpornościowy, ma istotne właściwości przeciwutleniające oraz pomaga kontrolować reakcje zapalne w organizmie.

  Kurkumina zawarta w kurkumie jest substancją trudno przyswajalną. Dlatego w suplemencie diety Curcumin Pro kurkumina jest otoczona cząsteczką cyklodekstryny – wielocukru otrzymywanego ze skrobi. Cyklodekstryna tworzy z kurkuminą kompleks, który jest łatwo wchłaniany przez organizm.

  Składniki:
  maltodekstryna, kompleks cyklodekstryny z kurkuminą, kapsułka (żelatyna, woda), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  Sposób użycia:
  1 kapsułkę rano, popijając płynem.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.


  Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1 kaps.) zawiera
  Bioprzyswajalny kompleks cyklodekstryny z kurkuminą (15% kurkuminy)90 mg


  Podmiot działający na rynku:
  AMC Pharma Limited
  14 Chichester Way
  London E14 3EG, UK