Angio Protect® - suplement diety

Cena: 29,89 zł

 

60 kapsułek
MASA NETTO 34 g
Składnik suplementu diety Angio Protect:
 • vilcacora wspomaga układ odpornościowy

 • Arginina jest aminokwasem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Literatura naukowa podaje, że arginina jest niezbędna do syntezy tlenku azotu.
  Drugi składnik suplementu diety vilcacora (Uncaria tomentosa) wspiera układ immunologiczny.

  Składniki
  L-arginina, vilcacora (Uncaria tomentosa), kapsułka (żelatyna, woda), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  Sposób użycia:
  3 razy dziennie po jednej kapsułce 30 minut przed posiłkiem lub 2 razy po 2 kapsułki 30 minut przed śniadaniem i przed obiadem, popijając płynem.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia, osobom z niskim ciśnieniem oraz dzieciom poniżej 12-go roku życia.


  Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Zalecana porcja dzienna (3-4 kaps.) zawiera:
  L-arginina1119-1492 mg
  vilcacora (Uncaria tomentosa)372-496 mg


  Podmiot działający na rynku:
  A-Z Medica Sp. z o.o.
  ul. Władysława IV 13C
  80-547 Gdańsk