Nasze nagrody

 

Marki A-Z Medica i NOSCAR zostały uhonorowane brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2021 przyznawanym przez Redakcję Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną, ekonomicznym dziennikiem nr 1 w Polsce.

Krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom otrzymał tytuł Produktu Roku 2019 w kategorii preparaty na blizny. Nagroda została przyznana przez Apteka Media Sp. z o.o. w ramach publikacji „Świat Farmacji" na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.

Krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom jest zdobywcą tytułu Produkt Roku 2018 w kategorii preparaty na blizny. Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ankiet przeprowadzanych pośród polskich aptekarzy przez Wydawnictwo Apteka Media Sp. z o.o. , wydawcę magazynu „Świat Farmacji”.

 

 

Krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom jest zdobywcą tytułu Produkt Roku 2017 w kategorii preparaty na blizny. Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ankiet przeprowadzanych pośród polskich aptekarzy przez Wydawnictwo Apteka, wydawcę magazynu „Świat Farmacji”.

Krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom otrzymał tytuł Produktu Roku 2015 „Świata Farmacji” w kategorii preparaty na blizny.

W roku 2015 krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom otrzymał godło „Najlepsze w Polsce” Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług przyznane przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

 

 

Złoty Otis to najważniejsza nagroda konsumencka na polskim rynku farmaceutycznym, o której przyznaniu co roku decydują pacjenci. Krem NOSCAR otrzymał Nagrodę Zaufania Złoty Otis 2014, potwierdzając tym samym swoją wyjątkową pozycję wśród preparatów na blizny.

Krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom został laureatem nagrody Produkt Roku 2014. Nagroda została przyznana przez Wydawnictwo Apteka w ramach publikacji „Świat Farmacji” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.

Krem z masy perłowej NOSCAR przeciw bliznom został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2013 przyznanym mu przez Forum Biznesu. Wyróżnienie to otrzymują najbardziej rozwojowe i rozpoznawalne marki obecne na polskim rynku.

 

 

SKrem NOSCAR jest zdobywcą tytułu Produkt Roku 2013 Świata Farmacji w kategorii preparaty na blizny. Nagrodę przyznało Wydawnictwo Apteka i redakcja „Świata Farmacji” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.

Suplement diety Artro Protect Max zdobył Złoty Laur „Żyj Długo” 2010. Okazał się najlepszym wśród wieloskładnikowych suplementów diety, które poprawiają kondycję stawów.