Wspieramy sport

 

Misją A-Z Medica jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, w tym uprawiania sportu, dlatego też z dumą informujemy, iż począwszy od sezonu 2014/2015 zostaliśmy sponsorem wspierającym klubu PGNiG Superligi piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk.

 

Wspieramy szczypiornistów Wybrzeża tym, na czym znamy się najlepiej, a więc suplementami diety, których zestaw został opracowany przez naszych specjalistów w porozumieniu z członkami sztabu szkoleniowego klubu. Przygotowujemy również indywidualne zestawy suplementów dostosowane do potrzeb poszczególnych zawodników.

 

- Stosowanie suplementów diety A-Z Medica nie pozostaje bez wpływu na jakość gry całego zespołu - podkreśla menedżer Wybrzeża Damian Wleklak. - Dzięki potężnej dawce antyoksydantów zawodnicy szybciej regenerują się po wysiłku i łatwiej odzyskują pełnię formy po wyczerpujących meczach. Suplementy takie jak MacaVita i Chrząstka rekina uzupełniają białko, wapń i fosfor, pomagając nam utrzymać masę mięśniową i zdrowe kości.

 

Trzymamy kciuki za piłkarzy Wybrzeża, a kibiców zachęcamy do śledzenia strony internetowej klubu: http://wybrzeze-gdansk.pl.

 

Zawodnicy Wybrzeża Gdańsk stosują regularnie następujące suplementy diety A-Z Medica: