Artro Protect® Max - suplement diety

Cena: 52,90 zł

 

60 kapsułek
MASA NETTO 40 g
Suplement diety zawiera kolagen, glukozaminę, chondroitynę, ekstrakt z Boswellia serrata oraz witaminę C.

Suplement diety Artro Protect® Max obok składników, takich jak glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata i witamina C, zawiera niezdenaturowany kolagen typu II.
Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce, a tworzone przez niego włókna charakteryzują się dużą sprężystością i odpornością na obciążenia.
Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości i zębów.
Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.
Boswellia serrata wspiera zachowanie sprawności ruchowej w obrębie stawów.

Składniki:
siarczan glukozaminy skorupiak, kapsułka (żelatyna, woda), ekstrakt z Boswellia serrata, siarczan chondroityny ryba, maltodekstryna, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, niezdenaturowany kolagen z kurczaka.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 kapsułce pół godziny przed posiłkiem, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej orcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia oraz dzieciom poniżej 12. roku życia. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej.


Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Zalecana porcja dzienna (3 kaps.) zawiera:% referencyjnej wartości spożycia:
Siarczan glukozaminy1200 mg-
Ekstrakt z Boswellia serrata225 mg-
Siarczan chondroityny150 mg-
Witamina C60 mg75
Niezdenaturowany kolagen z kurczaka27 mg-
w tym: niezdenaturowany kolagen typ II2,7 mg-


Podmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk