Perycol - suplement diety

Cena: 33,90 zł

 

220 g
MASA NETTO 220 g PRODUKT W POSTACI PROSZKU
Składniki suplementu diety:
 • wspomagają trawienie (cykoria podróżnik)
 • pomagają w utrzymaniu zdrowych jelit i ułatwiają pasaż jelitowy (babka jajowata)
 • wspierają zdrowie układu pokarmowego (rumianek pospolity)

 • Zawarta w suplemencie diety babka jajowata pomaga w utrzymaniu zdrowych jelit i ułatwia pasaż jelitowy. Wywiera pozytywny wpływ na jelita, zwłaszcza w przypadku sporadycznych zaparć, a także w warunkach, w których pożądane są: miękki stolec i łatwe wypróżnianie.

  Cykoria podróżnik wspiera zdrowie jelit, wspomaga trawienie, przyczynia się do stymulacji produkcji płynów trawiennych oraz pomaga kontrolować wagę. Wspiera również zdrowie wątroby i zwiększa wydalanie wody przez nerki.

  Rumianek pospolity wspomaga trawienie, ma działanie spazmolityczne oraz wspiera zdrowie układu pokarmowego. Działa łagodząco na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, takie jak drobne skurcze, wzdęcia i odbijanie. Dodatkowo wspiera metabolizm tłuszczów, pomaga zachować zdrowie układu oddechowego oraz wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.

  Suplement diety zawiera bakterie kwasu mlekowego z rodzaju Bacillus coagulans.

  Składniki:
  Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), ekstrakt z kwiatu rumianku (Matricaria chamomilla L.), bakterie z rodzaju Bacillus coagulans.

  Sposób użycia:
  Przed użyciem dokładnie wymieszać. Przyjmować 2 razy dziennie przed posiłkiem po jednej czubatej łyżeczce (5 g) rozpuszczonej w 100 ml płynu. Popić dodatkową porcją płynu.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Suplement diety może być spożywany przez wegetarian i wegan.

  Możliwa obecność alergenów: sezamu, gorczycy.

  *jtk – jednostka tworząca kolonie


  Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (10 g) zawiera
  Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata)4,97 g
  Inulina z cykorii (Cichorium intybus)4,50 g
  Ekstrakt z kwiatu rumianku (Matricaria chamomilla L.)500 mg
  Bakterie z rodzaju Bacillus coagulans BC015 x 108 jtk*


  Podmiot działający na rynku:
  A-Z Medica Sp. z o.o.
  ul. Władysława IV 13C
  80-547 Gdańsk