Pierwsze miejsce w konkursie na Najaktywniejszego Pracownika Służby BHP

17 listopada 2021 r. w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańska miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach organizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku w latach 2020-2021.

 

Uroczystość była zwieńczeniem etapu regionalnego XXVII i XXVIII edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, konkursu „Buduj bezpiecznie”, konkursu na „Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” oraz na „Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” w Gdańsku, Przewodniczący Okręgu Pomorskiego Związku Zawodowego „Budowlani”, Prezes Oddziału Gdańskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego i Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza. Gospodarzem uroczystości był p.o. Okręgowego Inspektora Pracy pan Mariusz Pokrzywinski, który odczytał list od Głównego Inspektora Pracy pani Katarzyny Łażewskiej–Hrycko.

Niezmiernie miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie na „Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy” edycja 2021 r. zajęła pani Zuzanna Cisło, stale współpracująca z A-Z Medica Sp. z o.o. jako Główny Specjalista ds. BHP.

 

Pierwsze miejsce w konkursie na Najaktywniejszego Pracownika Służby BHP

Źródło: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział Gdańsk